Beyaz eşya Servisi...
      Kombi - Klima Servisi ...
           Tel. 0224 251 16 86

Bursa Kombi Servisi 

kombi servisi bursa

Bursa Özkan Soğutma Kombi servisi olarak Kombi bakım, Kombi ve Petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Acil Servis Numaramız olan: 0224 251 16 86 veya 0535 418 68 11 cep telofonundan bize ulaşabilir veya Servis Talep Formu aracılıyla bizim size ulaşmamızı salayabilirsiniz. 

Kombi Petek temizliği

 

tam verimli ısıtma sağlar. Makineli kombi temizligiişlemi sonrası %100 verimli ... 

Servisimiz gezici araçlarında bulunan kombi petek temizliği makineleri sayesinde sizlere kesintisiz 7/24 kombi petek temizligi hizmeti sağlamaktayız. Petek temizliği servisi Bursa il ilçelerinde tüm mahallelere servis imkanı sağlamaktadır bizleri tüm bölgelerden istediğiniz saatte arayabilir servis çağrısında bulunabilirsiniz.

İlaçlı makineli kombi petek  temizligi Bursa Servisi

Özel ilaçlar yardımı ile yapılan makineli kombi petek temizligi işlemi peteklerinizin içerisinde birikmiş olan kireci söker ve radyatörün daha kısık oranda yakılarak tam verimli ısıtmasını sağlar. Makineli kombi radiyatör temizligi işlemi tamamlandıktan sonra %60 olan peteklerin ısıtma verimi, %100 verimli olarak ısıtmaya başlar ve doğal gaz faturanıza olumlu katkı sağlar.

Makineli kombi petek ve radiyator temizliği işlemini iş ehliyeti bulunan kişilere yaptırınız. Makinesi olmayan servis elemanını biz dahil olsak işlem yaptırmayınız. Kombi petek temizliği işlemi mutlaka makine yardımı ile yapılmalıdır ve kimyasal ilaçlar kullanılmalıdır.

Dikkat : Su ile yapılan kombi petek temizliği işlemi kombi petek bakımı değildir. Petek temizliği petek bakımı işlemi makine yardımı ile yapılmalı ve kimyasal ilaç kullanılmalıdır. Kimyasal ilaç kullanılmadan yapılan petek bakımı sizlere hiçbir katkı sağlamayacaktır. 

Bursa petek temizliği firmaları olarak ekibimiz Profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Servis elemanlarımız devamlı olarak gelişim kurslarına katılarak daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Makineli kombi petek temizligi Bursa Servisimizin gezici araçlarındaki mobil pos cihazları sayesinde kredi kartınızla kapıda ödeme sistemimizden yararlanarak işlem yapabilirsiniz. Bankanın uyguladığı pos komisyon bedelleri göz önünde bulundurularak taksit imkanımızdan da yararlanabilirsiniz.

Makineli kombi petek temizliği sonrasında 

  • Petek temizliği konusunda deneyimli takım elemanlarımız tesisat hatalarını size bildirerek daha verimli ısınmanızı sağlayacaktır.
  • Kombi ve radiyatörlerinizin makineli petek temizligi sonrasında, kombinizin çalışma performansı artacak ve arıza yapma riski ortadan kalkacaktır
  • Petekler bakım yapıldıktan sonra %100 oranında verim alacaksınız ve farkı sizde göreceksiniz
  • Peteklerim ısınmıyor gibi problemler ortadan kalkacak
  • Daha fazla ısınarak daha az doğal gaz faturası ödeyeceksiniz
  • Makineli kombi petek temizligine gelen elemanlarımız kombideki arızaları tespit edip sizlere bilgi verecek

Yerden ısıtmalı sistemlere de bakım işlemimiz mevcuttur. Sizinde evinizde yada iş yerinizde yerden ısıtmalı bir sistem mevcut ise bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz ve servis çağrısında bulunabilirsiniz.

Makineli kombi petek temizligi hizmetimiz dışında

Bursa kombi bakımı, kombi tamiri , kombi anakart tamiri , kombi anakart değişimi , kombi petek servisi, kombi arıza servisi, kombi arıza kodları , kombi su damlatıyor , kombi petekleri ısıtmıyor , kombi sıcak su vermiyor gibi arızalarında tamirini yapmaktadır.

Facebook Sayfamız 

Bugün 1 - Dün 249 - Bu hafta 250 - Bu ay 3747 - Toplam 735960
Çırpan mah. Karaosman sok. Belbağ Tuğtaş ap.  22/11 A blok  Osmangazi / BURSA
Tel :  0224 251 16 86    Fax: 0224 220 14 64    Gsm: 0535 418 68 11
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım  huncalife bursa vinç firmaları bursa gergi tavan bursa kiralık vinç bursa pvc pençere bursa kiralık vinç firmaları bursa pvc firmaları  kayrak taşı bursa kayrak taşı