Beyaz eşya Servisi...
      Kombi - Klima Servisi ...
           Tel. 0224 251 16 86

İklimSa klima servisi Bursa

İklimsa Klima Servisi - Klima Bakımı - Bursa

Bursa ve tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız, teknik personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.(224) 251 16 86  Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. 

İklimsa Klima Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmakta olan firmamızın önerileri:

Klimanızın Bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bakımı yapılmayan cihazlar tehlikeli hale gelmektedir.

Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

İklimsa Klima Servisi 'miz de Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

İklimsa Klima Montajı

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klamatize edilmek istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. İklimsa Klima Servisi , Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

İklimsa Yetkili klima servisi arıza, montaj, keşif, tamir, onarım hizmeti ve periyodik olarak yıllık klima bakımı yapmaktadır. Bursa geneline uzman ekibimizle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakınız. (224) 251 16 86 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. İklimsa klima fiyatları ve kampanyalı fiyat listesini web sitemizden öğrenebilirsiniz.

İklimsa Klima Servisi - Bursa Karacabey Gemlik İnegöl

Facebook Sayfamız 

Bugün 170 - Dün 154 - Bu hafta 1380 - Bu ay 2818 - Toplam 741527
Çırpan mah. Karaosman sok. Belbağ Tuğtaş ap.  22/11 A blok  Osmangazi / BURSA
Tel :  0224 251 16 86    Fax: 0224 220 14 64    Gsm: 0535 418 68 11
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım  huncalife bursa vinç firmaları bursa gergi tavan bursa kiralık vinç bursa pvc pençere bursa kiralık vinç firmaları bursa pvc firmaları  kayrak taşı bursa kayrak taşı