Beyaz eşya Servisi...
      Kombi - Klima Servisi ...
           Tel. 0224 251 16 86
Buhar makinası ile Petek arası toz temizleme

Petek arası toz temizliği

Petek Dış Temizliği, Petek Arası Toz Temizliği Buhar Makinası ve Özel Aparatlarla ve kimyasallarla Yapılır.
Kış geldiğinde kombi bakımı ve petek temizliği kimyasal ilaçlı yapıldı mı kışa hazırız deriz. Oysaki petek dışı toz temizliği sağlık açısından diğerleri kadar gereklidir. Yapılmaz ise, ısınan petek ızgara aralarında bulunan toz yumakları ısınarak yükselir ve solumun yolu ile bizleri hasta eder. Yükselmeyen toz yumakları da yanarak is ve koku yapar ki buda istenmeyen bir tablodur. Özel Kimyasallarla petek dış temizliği ile kolayca bu rahatsız edici unsurları ortadan kaldırabilirsiniz.
Çamaşır suyu, sıvı temizlik kimyasalları ile yapılan temizliklerde ki kimyasalların ortaya çıkardığı sağlıksız ortamları kesinlikle bu uygulama ile ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Kimyasal içerikli birçok temizlik malzemesine gereksinim duymadan Özel Kimyasallarla ve Özel Aparatlarla birleşimi bu uygulama ile sağlıklı ortamlar sağlanır. Bu temizlik ile kalıcı sağlıklı ortamların oluşmasında büyük katkı sağlar. Özel Kimyasallarla petek dış temizleme ile kimyasal temizlik malzemelerinin size ve çevrenize verdiği zararları da ortadan kaldırmış olacak, kendiniz için de zamandan tasarruf imkânı doğacaktır.
Özel Kimyasallarla petek dış temizlik Aparatlarla yapılan, yüksek kalitede özel kimyasal ile temizlik ile çok daha ekonomik fiyatlara yapılmış olacağından bütçenize de katkısı büyük olacaktır. Özel Kimyasallarla temizlik uygulaması ile kalorifer petek temizliği, banyo derz aralıkları, mutfak, ocak ve ıslak zeminlerin temizliği son derece pratik yöntemler ve bütçenizi sarsmayan fiyatlar ile Özel Kimyasallarla petek dış temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Özel Kimyasallarla Temizliği Aparatlarıyla ile Neden Petek Toz Temizliği Yaptırmalıyım.

  • Sizlerin büyük çaba harcamanıza rağmen ulaşamadığınız yerlere kolaylıkla ulaşılabilmekte, buralarda uzun zaman boyunca biriken kirli paslı tabaka ortadan kaldırılacaktır.
  • Yazımızda da belirttiğimiz üzere kimyasalların cilde verdiği kalıcı zararları ortadan kaldırmaktadır.
  • Sizlerin büyük enerji harcayarak yaptığınız temizlik kısa sürede yapılmakta, zamandan tasarruf imkânı ortaya çıkmaktadır.
  • Temizlik malzemelerine harcanan paralar ve boşa giden zamandan tasarruf imkânı oluşmaktadır.
  • Özel Kimyasallarla temizleme Aparatlarıyla ile sağlıklı ortamlar elde edilmektedir.
  • Mite böceklerinin üremeleri çok hızlı olup Özel Kimyasallarla temizliği ile bunun önüne geçilebilir.
  • Alerjik hastaların olduğu yer, zemin için en sağlıklı temizlik uygulamasıdır.
  • Kimyasal kullanmaksızın Aparat ile yapılan çevre dostu bir uygulamadır.
  • Bilinen alışılagelen klasik temizlik uygulamalarının sebep olduğu aşırı su sarfiyatının önüne geçilir. Yüksek gelen faturaların önüne geçilmiş olur.

ÖNCESİ

SONRASI

Özel Kimyasallarla Petek Arası Toz Temizliği Nasıl Yapılır?
Özel Kimyasallarla temizlik çoğu sektörde kendine yer edinmiş olup, pratik kalıcı çözümleri kısa sürede sunabilen bir uygulamadır. Uygulama anlamında, birçok sektörde gereksinim duyulan profesyonel cihazlar ile yapılmaktadır. Bilindik temizlik metotlarından farklı yönleri bulunan Özel Kimyasallarla temizlik hizmeti, hijyeni sağlama adına alınması kayda değer bir uygulamadır.
Hijyenik olmayan ortamları, arındıran, temizleyen Özel Kimyasallarla petek dış temizleme uygulaması pratik ve uygun fiyatlar ile Özel Kimyasallarla Aparatlarıyla ile etraf kirlenmeden yapılmaktadır. Petek aralarında biriken tozlar buharlı cihaz ile temizlenirken toz yumakları da petek altında bulunan bezde toplanır. Petek kanallarında en ulaşılmadık nokta da buharla tamamen temizlenmiş olur.
Diğer taraftan kalorifer peteği temizleme fırçası ile bu anlamda bir temizlikten bahsedilemez. Sararan kalorifer petekler nasıl temizlenir sizce fırça ile bu temizlik yapılır mı?

Özel Kimyasallarla petek dış temizliği için Dikkate Alınması Gereken Hususlar
Özel Kimyasallarla su moleküllerinden oluşmakta olup,
Cilalı olmayan zemin kaplamalarında çok düşük basınçla temizlik yapılmalıdır. Yapılan bu temizlik hızlı bir şekilde yapılıp sonlandırılmalıdır ki zeminde deformeler oluşmasın.
Kâğıt, karton kaplı zeminlere asla uygulanmamalıdır.
Normal bildiğimiz petek yıkama makinesi ile bu hizmet yapılamaz.
Her kalorifer petek modelinde petek toz temizliği yapılmaz.
Eğer petekler aşırı pis ise Kalorifer peteği üst kapağı nasıl çıkarılabilir diye düşünmelisiniz. Çünkü kapak çıkartılabilirse çok daha kapsamlı temizlik yapılmış olunur.
Petek toz temizliği Özel Kimyasallarla Aparatlarıyla yapılarak sizlere sağlıklı hijyen ısınma fırsatı sunulur. Özel Kimyasallarla petek dış temizliği servisinin sunduğu bu hizmeti alın sağlıklı ısının.
Konut ve Evinizin İçin 100 % Hijyen

Facebook Sayfamız 

Bugün 248 - Dün 260 - Bu hafta 248 - Bu ay 3745 - Toplam 735958
Çırpan mah. Karaosman sok. Belbağ Tuğtaş ap.  22/11 A blok  Osmangazi / BURSA
Tel :  0224 251 16 86    Fax: 0224 220 14 64    Gsm: 0535 418 68 11
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım  huncalife bursa vinç firmaları bursa gergi tavan bursa kiralık vinç bursa pvc pençere bursa kiralık vinç firmaları bursa pvc firmaları  kayrak taşı bursa kayrak taşı