Beyaz eşya Servisi...
      Kombi - Klima Servisi ...
           Tel. 0224 251 16 86

Baymak klima servisi Bursa

Baymak Klima Servisi - Klima Bakımı

Baymak klima servisi müşterilerine her zaman en kaliteliyi ve en ekonomik çözümü ulaştırmak için 10 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Servisleri ile şehrin tüm noktalarında hizmet sunan baymak klima servis, beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı içindedir.

Bursa Bayma Servisi  ,Bursa'nın tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren baymak klima servisleri, müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak çalışmaya devam etmektedir. Diğer firmaların aksine çalışmalarını sürekli güncelleyen servisimiz, klima arızalarını kısa süre içerisinde tespit edip ekonomik çözümler sunmaktadır.

Baymak klima teknik servis çalışanları eğitimlere katılarak arızalara yeni çözümler üretilmektedir. Servisimiz tüm işleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Bursa Baymak klima teknik servisi bakım yapılmaz ise sonuç ne olur?

  • Cihazınız ortama sağlıksız hava üflemeye başlar.
  • Ortam kötü kokulara maruz kalır.
  • Klimanız düşük performansla çalışır.

Baymak klima teknik servisleri yapılan bakımlar ile cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Baymak klima servisi bakım konusunda size yardımcı olacaktır ve kısa sürede klimanızın bakını yaparak sizi yılın her ayında konforlu bir yaşama katkıda bulunacaktır.

Montajın doğru şekilde yapılması demek cihazınızın doğru şekilde çalışması anlamına gelmektedir. Bu evrede de baymak klima servis attığı adımlarla profesyonel bir şekilde sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Montaj aşamasında servisimizin dikkat ettiği noktaların bir kısmı aşağıda verilmektedir.

Bursa Baymak klima servisleri montaj sırasında nelere dikkat etmektedir?

  • Başta montaj yapılacak noktanın seçimine dikkat etmektedir. Bu noktanın sert bir yer olması gerekmektedir.
  • Cihazın yanında veya etrafında gaz kaçağı olabilecek başka bir cihaz bulunmamalıdır.
  • Baymak klima servisi, klimanızı göz hizasının daha üzerinde bir noktaya monte etmelidir.

Firmamıza 7/24 (224) 251 16 86 numaralı telefondan ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz veya Servis Talep Formunu doldurunuz.

 Baymak Klima Servisi -Bursa

Facebook Sayfamız 

Bugün 245 - Dün 260 - Bu hafta 245 - Bu ay 3742 - Toplam 735955
Çırpan mah. Karaosman sok. Belbağ Tuğtaş ap.  22/11 A blok  Osmangazi / BURSA
Tel :  0224 251 16 86    Fax: 0224 220 14 64    Gsm: 0535 418 68 11
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım  huncalife bursa vinç firmaları bursa gergi tavan bursa kiralık vinç bursa pvc pençere bursa kiralık vinç firmaları bursa pvc firmaları  kayrak taşı bursa kayrak taşı